WYSTAWA W PODBORSKU

Exhibition in Podborsko  -  Ausstellung in Podborsko

Podborsko gmina Tychowo, powiat białogardzki, kierunek Oddział Zamknięty w Podborsku

uwaga - gdy pracownik jest w bunkrze, nie odbierze telefonu - nie ma tam zasięgu...

GODZINY OTWARCIA WYSTAW

opening hours / Geoffnet Uhr

WEJŚCIA O PEŁNEJ GODZINIE:

UWAGA!
WEJŚCIE DO BUNKRA ODBYWA SIĘ O KAŻDEJ PEŁNEJ GODZINIE. ZWIEDZANIE TRWA OKOŁO GODZINY WYŁĄCZNIE Z PRZEWODNIKIEM. MAKSYMALNIE DO BUNKRA MOŻE WEJŚĆ 40 OSÓB. OSTATNIE WEJŚCIE NA GODZINĘ PRZED ZAMKNIĘCIEM

CENY BILETÓW
NORMALNY: 20 ZŁ
ULGOWY: 15 ZŁ

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH W ŚRODY, PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU
BILET GRUPOWY: 10 ZŁ (powyżej 30 osób) PLUS OPŁATA ZA PRZEWODNIKA - 50 ZŁ

Jak trafić?

Do Muzeum Zimnej Wojny można trafić kierując się do miejscowości Podborsko w gminie Tychowo w powiecie białogardzkim. Współrzędne: N 53 57 52 64 -E 16 07 27 55.

Z Kołobrzegu, do bunkra odległość wynosi 50 kilometrów. Należy kierować się na Białogard, drogą wojewódzką 163 Kołobrzeg-Wałcz. Z Białogardu, kierujemy się dalej drogą 163. W miejscowości Przegonia skręcamy w lewo w drogę wojewódzką 169 - kierunek Tychowo. Dojeżdżamy nią do samego Podborska, gdzie tuż za torami skręcamy w lewo. Tam zobaczymy już tablicę informacyjną Muzeum i kierujemy się na Oddział Zamknięty Dobrowo, skąd strzałki prowadzą kilkaset metrów dalej, do magazynu amunicji atomowej, w którym mieści się wystawa.

Z Koszalina, do bunkra kierujemy się drogą wojewódzką 167, przez Świeszyno do Tychowa, skąd odbijamy w prawo na drogę wojewódzką 169 do Podborska. Przed torami skręcamy w prawo. Tam zobaczymy już tablicę informacyjną Muzeum i kierujemy się na Oddział Zamknięty Dobrowo, skąd strzałki prowadzą kilkaset metrów dalej, do magazynu amunicji atomowej, w którym mieści się wystawa.

pod_otw2.jpgkliknij, aby powiększyć

regulamin.jpg