"Tropami funduszy europejskich" - 9 maja wyrusz z nami w trasę z okazji DNIA EUROPY!

Każdy z nas na co dzień jest świadkiem wpływu Funduszy Europejskich na otaczającą nas rzeczywistość.

Tworzymy i jesteśmy częścią europejskiego dorobku społeczeństw oraz kultur. Na naszych oczach powstają setki kilometrów nowych dróg, modernizują się linie kolejowe, unowocześniają się tabory komunikacji miejskich, rozwija się kultura i edukacja w ramach nowych technologii. Wszyscy możemy doświadczyć realnego postępu. Dobra koniunktura w poprawie infrastruktury sprzyja przedsiębiorcom, którzy otrzymują nowe zlecenia, przez co aktywnie uczestniczą w historycznej przemianie.

A co gdyby tak sprawdzić naszą wiedzę o tym czego dziś jesteśmy twórcami i odbiorcami?

Czy umiemy przeliczyć ilość wkładu finansowego Unii Europejskiej w działania Kołobrzegu?

Czy wiemy, jak Europa łączy tradycje regionów i wspiera rozwój kultury?

Dlaczego w Kołobrzegu molo jest żelbetowe i czy w Porcie Jachtowym są Ratownicy?

ŻEBY WIDZIEĆ TRZEBA UMIEĆ PATRZEĆ!

Zapraszamy na proedukacyjną grę miejską tropami funduszy europejskich.

Poszerzymy wiedzę z zakresu Unii Europejskiej, wspólnie odkryjemy ślady działań funduszy na terenach Miasta Kołobrzeg. Odkryjemy na nowo znane nam miejsca!

Bądźcie z nami już 9 maja!

START:

Scena Plenerowa - RCK godz. 11.00 (zespoły przychodzą na godz. 10.45)

Zakończenie na dziedzińcu Ratusza (wręczenie nagród i dyplomów) godz. 15.15

Regulamin, karta zgłoszeniowa i klauzula RODO: