Już w sobotę 13 maja w godz. 18-21 będzie można bezpłatnie zwiedzić Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku. To niejedyna atrakcja tego wieczoru.


Już od godziny 18 przed muzeum rozpalone zostanie ognisko, na którym każdy, kto będzie miał ze sobą kiełbaski, będzie mógł je upiec. Przed muzeum znajdować będzie się zabytkowa nyska oraz UAZ 469B. Regularnie odbywać będzie się bezpłatne zwiedzanie, a wewnątrz, w pomieszczeniu magazynowym nr 4, będzie można zobaczyć wyjątkową wystawę kopii rzeźb biaŁogardzkiego artysty, przed wojną pracującego na Pomorzu Zachodnim - Joachima Utecha. Imprezę przygotowało Muzeum Oręża Polskiego, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie oraz Studii Historyczne "Huzar".

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.