15 marca już po raz siódmy, wyruszył ze Szczecina Rajd Zaślubin, aby dotrzeć do Kołobrzegu na uroczystości Zaślubin Polski z Morzem w dniu 18 marca.


Rekonstruktorzy przejechali kilkadziesiąt kilometrów śladami żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego. Dziś, dotarli do Mrzeżyna, gdzie 17 marca odbyła się uroczystość zaślubin z morzem. Po południu pojawili się na placu przed kołobrzeskim ratuszem, gdzie razem z ekipą Muzeum Oręża Polskiego zapraszali na jutrzejszy Dzień Zwycięstwa na plaży przy kołobrzeskim molo. Podziękowali także za pomoc w organizacji rajdu staroście Tomaszowi Tamborskiemu.

Fot. RD
Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.