Jak karnawał to karnawał. Kilkanaście dni temu, kiedy rozpoczynały się ferie zimowe, kolejna liczna grupa dzieci wraz ze swoimi rodzicami postanowiła spędzić Noc Karnawałową w muzeum.


Ponownie przygotowane zostały zabawy, konkursy i inne liczne niespodzianki.Nie zabrakło również śpiewów i wspólnej zabawy tanecznej przy akompaniamencie gitary. Po zakończeniu części edukacyjno-rozrywkowej, przyszedł czas na zasłużony nocleg w sali  plafonowej. Natomiast w sobotę rano dokonano podsumowania, wręczając nagrody i upominki. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę. Wielkie dzięki dla DJ Pawła, czyli Pawła Myszyńskiego, który prowadził część „rozrywkową” naszej zabawy.

Do zobaczenia w następnym karnawale!


Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.