Otrzymaliśmy znaleziony na kołobrzeskiej plaży pojemnik transportowy na amunicję do niemieckiego 7,5 cm działa ppanc Pak 40.


Zabytek został znaleziony w pobliżu molo. Przekazała nam go Ewa Wendland. Przypominamy wszystkim mieszkańcom, że jeśli znajdziecie różne przedmioty historyczne, skontaktujcie się z nami lub dostarczcie nam wasze znaleziska. Spróbujemy wyjaśnić, co znaleźliście i zgodnie z prawem przyjmiemy takie eksponaty. Dzięki temu, wszyscy będziemy bogatsi w historię, która nas otacza.

Partnerzy


BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.