Za nami spotkanie z cyklu „Ludzie i ich pasje”. Tym razem gościliśmy Pana Piotra Owczarskiego – współautora oraz redaktora "Leksykonu żeglarstwa i sportów wodnych Pomorza Zachodniego".

Mamy przyjemność poinformować, że dołączyliśmy do akcji "weekend za pół ceny" w dniach 9-11 marca.  Zachęcamy do zapoznania się z specjalnym cennikiem na tę okazję!

Zachęcamy do obejrzenia programu "Zakochaj się w Polsce", którego odcinek poświęcony został Kołobrzegowi. Telewizja zawitała z kamerami także do naszego Muzeum.

8 Batalion Remontowy i Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu uczestniczyły w organizacji czasu wolnego i zajęć służbowych dla żołnierzy irackich odbywających II etap kursu (T-72 i BWP).

Przepraszamy Państwa najmocniej, ale z przyczyn losowych wczorajsze spotkanie autorskie z Panem Piotrem Owczarskim się nie odbyło.

Strona 1 z 44

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.