Miło nam ogłosić, iż Grupa Eksploracyjno-Poszukiwawcza „Parsęta”, która działa w ramach Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, została nominowana w plebiscycie Głosu Koszalińskiego na „Osobowość Roku 2017”.

Jan Orliński – szef ww. grupy skomentował tę wiadomość następująco:

"Nominacja Naszej grupy w plebiscycie GK24 "OSOBOWOŚĆ ROKU 2017" w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna" jest dla nas ogromnym zaskoczeniem. Cieszymy się bardzo, że nasza działalność w Regionie została zauważona i doceniona. Dziękujemy za pomoc okazaną przy realizacji wszystkich projektów".

Zachęcamy do wsparcia tej nominacji poprzez SMS-y o treści GKDS.15 na numer 72355

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.