Podczas IV Seminarium Muzealnictwa Wojskowego odbyła się premiera nowego wydawnictwa "Zachodniopomorskie Muzea Wojskowe na szlaku 1. Armii Wojska Polskiego".

Tematyczny szlak kulturowy integrujący muzea o profilu wojskowym na terenie Województwa Zachodniopomorskiego.  ...muzea to instytucje żywe, które łączą pokolenia, turystów i lokalną społeczność, łączą kultury - na rzecz poznania wspólnej kultury i historii, poznania innych kultur, współpracy pomiędzy muzeami...

 

23 października 2013r. w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, odbyło się spotkanie poświęcone utworzeniu nowego szlaku kulturowego: Zachodniopomorskiego Szlaku Muzeów Wojskowych - Szlakiem 1. Armii Wojska Polskiego.

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.