Adiunkt muzealny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 94 352 52 53 wew. 20


Anetta Bolechowska: absolwentka historii na Uniwersytecie Szczecińskim (1996) i podyplomowych studiów z zakresu rachunkowości na Politechnice Koszalińskiej (2001). Od 2002 r. pracuje w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Początkowo zatrudniona na stanowisku asystenta muzealnego w Dziale Edukacji i Upowszechniania, obecnie jako adiunkt (od 2008 r.) w Bibliotece i Gabinecie Zbiorów Specjalnych. Autorka muzealnej monografii poświęconej wystawie miar i wag w kołobrzeskim muzeum, a także kilkudziesięciu artykułów popularyzujących historię Kołobrzegu oraz zbiorów Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.